Pierwszy taniec

Spojrzenia i uśmiechy bliskich, gdy podczas toastu po raz pierwszy pojawiacie się na parkiecie. Przed Wami Wasz pierwszy małżeński taniec i magiczna noc – oby trwała jak najdłużej. W tej zakładce prezentuję Wam wybrane zdjęcia, które jako fotograf ślubny wykonałem na przestrzeni lat – dominuje taniec, zabawa, radość i śmiech. W końcu jakby nie było wesele jest celebracją Waszej wspólnej, być może najważniejszej decyzji w życiu – aby być razem, kochać i być kochanym. Jednak nie braknie w nim i wzruszających momentów, gdy przykładowo spojrzycie w oczy Waszym rodzicom, by podziękować za dane życie oraz wszelkie trudy i troski jakie doświadczyli w Waszym wychowaniu.

Wesele to też gra światła, magia kolorów i cieni. To ulotne chwile i niepozorowane momenty – czyli wszystko to co spowoduje, że Wasze zdjęcia ślubne będą niepowtarzalne i ponadczasowe. Co sprawi, że powrócicie do nich nie raz.

Tradycyjne oczepiny – a wesele niech trwa!

Przeważnie jako fotograf ślubny jestem z Wami do momentu zakończenia zabaw oczepinowych. Do lamusa odeszły już zabawy lat 90-tych i z początku tego stulecia – pełne podtekstów, czy nieprzyzwoitości. Nie znaczy to jednak, że musi panować nuda – wręcz przeciwnie. Gdy wybija północ goście weselni gromadzą się wokół parkietu, gdzie już za chwilę rozegra się prawdziwy spektakl. Tradycyjny rzut welonem i muszką pozwolą wyłonić nową Parę Młodą, która nierzadko wykona również swój pierwszy taniec. Wśród zabaw nie braknie również tych regionalnych – jak na przykład znanej na południowym wschodzie zabawy w chusteczkę haftowaną, która często kończy oczepiny.

W międzyczasie na parkiecie pojawi się też przepyszny tort, czy też pieczona dziczyzna. Zaś goście chętnie gromadzić się będą wokół stołu delektując się tradycyjnymi potrawami. Nie braknie też zabaw dla najmłodszych, w końcu na weselu każdy musi się dobrze bawić.

Gdy wesele dobiegnie ku końcowi jeszcze nie raz powrócicie do wydarzeń tamtego wieczoru i nocy. Przeglądając zdjęcia ślubne odżyją w Was wspomnienia a na ustach pojawi się uśmiech. Przeżyjecie Waszą historię po raz kolejny.