with Brak komentarzy
Zdjęcia ślubne z sesji Rzeszów

Zdjęcia z sesji ślubnej

Lekki powiew wiatru szeleści liśćmi drzew. W oddali słychać ciche skrzypienie furtki. Wraz z zachodzącym słońcem drewniane ściany domów powoli zmieniają swoją barwę. Każdy z nich to inna historia – nie tylko jego mieszkańców, lecz także wsi czy miast, gdzie się kiedyś przed laty znajdowały. To również historia miłości naszych przodków, jednak nie zawsze utrwalona poprzez zdjęcia ślubne.

Kiedy spoglądam zdjęcia z sesji ślubnej Karoliny i Kamila to wciąż czuję otaczający mnie zapach przyrody. Wrześniowe słońce, jeszcze letnia temperatura i wszechobecna zieleń. Skansen w Kolbuszowej to miejsc o wyjątkowym klimacie. Tutaj czas biegnie spokojnie, w swoim naturalnym rytmie. To tutaj możemy sobie pozwolić na chwile zapomnienia i skupić się na tym co dla nas najważniejsze. Właśnie takie będą te zdjęcia – pełne pasji, ciepła, miłości i przyjaźni.

Autentyczna i naturalna fotografia ślubna

Ślub i wesele naszych dzisiejszych bohaterów miałem przyjemność fotografować blisko rok temu. Ten plener ślubny można więc traktować jak prezent, jaki sami sobie sprawili z okazji zbliżającej się rocznicy. W sumie to nawet sam nie zauważyłem kiedy ten czas minął. Podczas sesji ślubnej Karolina i Kamil byli już małżeństwem z pewnym stażem. Dzięki czemu jeszcze lepiej się rozumieli oraz darzyli się jeszcze większym uczuciem. Na ich twarzach panował uśmiech . Czuć było brak skrępowania oraz potrzebę bliskości. Są to wszystkie magiczne składniki, które zawsze doceniam jako fotograf ślubny. To one powodują, że później przez lata możemy czerpać przyjemność oglądając autentyczną i naturalną fotografię ślubną. To ona pozwala nam poczuć jeszcze raz atmosferę tamtych dni i powoduje, że nasze serca znowu biją mocniej. Zaś nasze uczucie do bliskiej nam osoby jeszcze bardziej się pogłębia.

Jeśli chcecie zatrzymać się na chwilę by poczuć namiastkę dawnej podkarpackiej wsi. A może chcecie poczuć zapach lasu i odetchnąć świeżym powietrzem? Jeśli tak, to zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z sesji ślubnej Karoliny i Kamila. Całość przedstawiona została w 24 kadrach.

Miejsce pleneru ślubnego: skansen w Kolbuszowej (k. Rzeszowa)
Fotografia ślubna: Marcin Ożóg

Zdjęcia ślubne Rzeszów - sesja Karoliny i Kamila
Zdjęcia ślubne Rzeszów - Plener Karoliny i Kamila
Zdjęcia ślubne w lesie - Rzeszów
Zdjęcia ślubne Rzeszów - Skansen Kolbuszowa
Zdjęcia ślubne Rzeszów - wianek
Zdjęcia ślubne Rzeszów - las
Zdjęcia ślubne Rzeszów - Kolbuszowa - sesja w skansenie
Kolbuszowa - Zdjęcia ślubne Rzeszów
Wiatrak - zdjęcia ślubne Rzeszów - plener
plener - zdjęcia ślubne Rzeszów, Lublin, Kraków
Zdjęcia ślubne Rzeszów - na kładce
Widok z góry - zdjęcia ślubne Rzeszów
Zdjęcia Ślubne - sesja Rzeszów
Pani Młoda - Zdjęcia ślubne Rzeszów
Skansen w Kolbuszowej, Rzeszów zdjęcia ślubne
Zdjęcia ślubne Rzeszów - jezioro

Napisz komentarz